KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693588
nr 1369 3588
Vjeteslav Kliuchnikov
(f. 1956), Ryssland
Oljemålning, "Jack Russel". Signerad a tergo, 2002. Olja på duk. 23x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:56:27
600 kr